Povezane vesti

Oglasio se Putin: „Nadam se da me je Zapad čuo, moraćemo da donesemo neke odluke“

Oglasio se Putin: „Nadam se da me je Zapad čuo, moraćemo da donesemo neke odluke“

Danas pre 18 minuta
Ruski predsednik Vladimir Putin izrazio je nadu da je Zapad čuo njegova upozorenja o posledicama dopuštanja ukrajinskih napada duboko unutar Rusije, prenosi TASS. „Nisu mi rekli ništa o tome, ali nadam se da su čuli. Jer, naravno, i mi ćemo morati… »
Putin: Razmatramo odgovore ukoliko NATO dozvoli Ukrajini upotrebu dalekometnih raketa

Putin: Razmatramo odgovore ukoliko NATO dozvoli Ukrajini upotrebu dalekometnih raketa

Politika pre 47 minuta
MOSKVA - Kremlj je saopštio danas da je ruski predsednik Vladimir Putin upozorio da zvanična Moskva razmatra različite načine reagovanja ukoliko Sjedinjene Američke Države (SAD) i njihovi saveznici iz NATO dozvole Ukrajini da koristi dalekometno… »
Zelenski ponovo poziva saveznike da pojačaju pritisak na Moskvu

Zelenski ponovo poziva saveznike da pojačaju pritisak na Moskvu

Insajder pre 1 sat
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski je, nakon niza ruskih napada u subotu tokom kojih su poginuli ili ranjeni civili, ponovo pozvao saveznike Kijeva da pojačaju pritisak na Moskvu. U ruskom raketnom napadu na grad Dnjepar poginulo je pet osoba… »
uživo RAT U UKRAJINI Ruski udari po objektima kritične infrastrukture u Sumskoj oblasti

uživo RAT U UKRAJINI Ruski udari po objektima kritične infrastrukture u Sumskoj oblasti

Euronews pre 1 sat
Rat u Ukrajini traje 977 dana i protekli dan doneo je nova razaranja i veliki broj civilnih žrtava u nekoliko ukrajinskih gradova i regiona. Među poginulima je bilo i dece, kažu ukrajinski zvaničnici optužujući Rusiju da je koristila "klizne" bombe… »
Putin upozorava da se Kijevu ne dozvole udari dalekometnim oružjem; Ukrajinski PVO obarao dronove nad prestonicom

Putin upozorava da se Kijevu ne dozvole udari dalekometnim oružjem; Ukrajinski PVO obarao dronove nad prestonicom

RTS pre 1 sat
Rat u Ukrajini – 977. dan. Vladimir Putin naglasio je da će Moskva upotrebiti "niz različitih odgovora" ako saveznici Kijeva dozvole Ukrajini da koristi zapadno oružje dugog dometa za napade unutar Rusije. Ruske PVO jedinice su tokom noći uništile… »
Putinovo upozorenje pred treći svetski rat? "Razmatramo..."

Putinovo upozorenje pred treći svetski rat? "Razmatramo..."

B92 pre 53 minuta
Kremlj je saopštio danas da je ruski predsednik Vladimir Putin upozorio da zvanična Moskva razmatra različite načine reagovanja ukoliko SAD i njihovi saveznici iz NATO dozvole Ukrajini da koristi dalekometno zapadno oružje za napade duboko unutar… »
Putin: Nadam se da je Zapad čuo moje reči

Putin: Nadam se da je Zapad čuo moje reči

Pravda pre 1 sat
Predsednik Rusije Vladimir Putin je poručio da se nada da je Zapad čuo njegovo upozorenje povodom udara oružjem dugog dometa na teritoriju Ruske Federacije o kojima se u poslednje vreme dosta priča kao i da rusko Ministarstvo odbrane proučava opcije… »
Zelenski ponovo poziva saveznike da pojačaju pritisak na Moskvu

Zelenski ponovo poziva saveznike da pojačaju pritisak na Moskvu

Blic pre 11 sati
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski danas je, nakon niza ruskih napada u kojem su poginuli ili ranjeni civili, ponovo pozvao saveznike Kijeva da pojačaju pritisak na Moskvu. U jučerašnjem ruskom raketnom napadu na grad Dnjepar poginulo je pet… »

Vesti dana »