Povezane vesti

Rakić se oglasio posle poraza: "Ponosan sam - moglo je da ode na obe strane" FOTO

Rakić se oglasio posle poraza: "Ponosan sam - moglo je da ode na obe strane" FOTO

B92 pre 1 sat
Srpski UFC borac Aleksandar Rakić obratio se javnosti po prvi put od poraza u duelu sa Magomedom Ankalajevom na UFC 308. Srpski poluteškaš je poražen posle tri runde od rivala iz Dagestana. Ankalajev je sa nekoliko kombinacija uspeo je da uzdrma… »
Runda zbog koje je Aleksandar Rakić izgubio (VIDEO)

Runda zbog koje je Aleksandar Rakić izgubio (VIDEO)

Sport klub pre 2 sata
Aleksandar Rakić, najbolji srpski MMA borac, nije uspeo da dođe do važnog trijumfa u subotu na priredbi UFC 308. Rakić je poražen u Abu Dabiju jednoglasnom sudijskom odlukom posle tri runde borbe sa Magomedom Ankalajevom iz Rusije. Sva trojica… »
Rakić se oglasio: Mogla je odluka da bude i u moju korist

Rakić se oglasio: Mogla je odluka da bude i u moju korist

Sport klub pre 2 sata
U subotu uveče u Abu Dabiju Aleksandar Rakić nije uspeo da dođe do pobede nad Magomedom Ankalajevom na priredbi UFC 308. Slavio je ruski predstavnik jednoglasnom odlukom sudija, a povodom ovog meča oglasio se i najbolji srpski MMA borac. Na… »
Ankalajev posle UFC 308: Aleksandar Rakić je bežao od mene

Ankalajev posle UFC 308: Aleksandar Rakić je bežao od mene

Sport klub pre 3 sata
Aleksandar Rakić, najbolji srpski MMA borac, nije uspeo da dođe do pobede na priredbi UFC 308 održanoj u Abu Dabiju. Pobedio ga je ruski borac Magomed Ankalajev, koji je posle borbe izjavio a je Srbin u oktagonu “bežao od njega”. Posle ove pobede… »
Rakiću, bežao si od mene celu borbu! Dagestanac pobedio Srbina, pa ga prozvao pred svima

Rakiću, bežao si od mene celu borbu! Dagestanac pobedio Srbina, pa ga prozvao pred svima

Mondo pre 4 sati
Ankalajev prozvao Rakića posle borbe na UFC 308. Najbolji srpski MMA borac Aleksandar Rakić poražen je na UFC 308 u Abu Dabiju gde je od njega bolji bio Magomed Ankalajev iz Rusije, odnosno Dagestana. Počeo je dobro ovu borbu Rakić, utisak je da je… »
"Rakić je bežao od mene"

"Rakić je bežao od mene"

B92 pre 4 sati
Ruski borac Magomed Ankalajev izjavio je posle pobede nad Aleksandrom Rakićem, u okviru UFC 308 održanom u Abu Dabiju, da je srpski borac "bežao od njega". Srpski poluteškaš je poražen posle tri runde od rivala iz Dagestana. Ankalajev je sa nekoliko… »

Vesti dana »