Povezane vesti

"Pustite me da ga zakoljem!" Jezivi detalji napada na uglednog lekara: Držao mu nož pod grlom, doktor ostao da leži u lokvi…

"Pustite me da ga zakoljem!" Jezivi detalji napada na uglednog lekara: Držao mu nož pod grlom, doktor ostao da leži u lokvi…

Kurir pre 2 sata
Pokušaj ubistva Dr. Ilhana Tursumovića, uglednog neuropsihijatra, u njegovoj ordinaciji, šokirao je građane Pljevlja i privukao pažnju šire javnosti. Incident se dogodio na radnom mestu u ambulanti neuropsihijatra Doma zdravlja Pljevlja, gde je prvi… »
Stravični pokušaj ubistva doktora u Pljevljima: "Pustite me da ga zakoljem!"

Stravični pokušaj ubistva doktora u Pljevljima: "Pustite me da ga zakoljem!"

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Pokušaj ubistva dr Ilhana Tursumovića, uglednog neuropsihijatra, u njegovoj ordinaciji, šokirao je građane Pljevlja i privukao pažnju šire javnosti. Incident se dogodio na radnom mestu u ambulanti neuropsihijatra Doma zdravlja… »
"Pustite me da ga zakoljem": Pokušaj ubistva uglednog neuropsihijatra, napadač mu držao nož pod grlom

"Pustite me da ga zakoljem": Pokušaj ubistva uglednog neuropsihijatra, napadač mu držao nož pod grlom

Mondo pre 3 sata
Pacijent je nožem nasrnuo na uglednog neuropsihijatra u ambulanti Doma zdravlja Pljevlja. Pokušaj ubistva Dr. Ilhana Tursumovića, uglednog neuropsihijatra, u njegovoj ordinaciji, šokirao je građane Pljevlja i privukao pažnju šire javnosti. Incident… »
Pokušaj ubistva poznatog lekara u ordinaciji: Napadač doktoru držao nož pod grlom i vikao: "pustite me da ga zakoljem!'"

Pokušaj ubistva poznatog lekara u ordinaciji: Napadač doktoru držao nož pod grlom i vikao: "pustite me da ga zakoljem!'"

Blic pre 4 sati
Pokušaj ubistva Dr. Ilhana Tursumovića, uglednog neuropsihijatra, u njegovoj ordinaciji, šokirao je građane Pljevlja i privukao pažnju šire javnosti. Incident se dogodio na radnom mestu u ambulanti neuropsihijatra Doma zdravlja Pljevlja, gde je prvi… »

Vesti dana »