Povezane vesti
Venecija nastavlja da naplaćuje takse za jednodnevne izlete i 2025.
Euronews 27.10.2024
Venecija će sledeće godine produžiti praksu naplaćivanja taksi za jednodnevne izlete i povećaće broj dana kojima turisti moraju da plate za ulazak u grad, dok će taksa za posetioce koji dolaze u poslednjem trenutku biti udvostručena na 10 evra… »
Venecija udvostručuje cenu ulaznica za jednodnevnu posetu
Radio 021 27.10.2024
Venecijanske vlasti će sledeće godine od sredine aprila, kada počinje turistička sezona, jednodnevnim posetiocima grada na vodi naplaćivati ulaznice od 10 evra po osobi. Naknada, koja će se takođe naplaćivati duži period do kraja jula, ne odnosi se na… »
Vesti dana »

Profil Donalda Trampa: Tajkun koji se ženio tri puta, nizao je skandal za skandalom, a sada su "ključevi" brutalnog rata u njegovim rukama
Blic pre 1 satjoš 8 povezanih

Treći dan protesta širom Srbije (VIDEO, FOTO): Policija bacila suzavce, u Nemanjinoj zapaljeni kontejneri, u Nišu sukobi, policija evakuisala Karleušu iz Loznice
Danas pre 51 minutajoš 3 povezane

Nakon sastanka na aljasci, putinov čovek kaže da je odlično Da li je ovo dobar znak?
Alo pre 6 minutajoš 6 povezanih

Komesar Saveta Evrope za ljudska prava: Policija upotrebila nesrazmernu silu u Valjevu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Vremeplov: Eugen Savojski zauzeo Beograd, izbacio Turke iz severne Srbije
RTV pre 6 minutajoš 1 povezana