Povezane vesti

Uraganka (19) u drugom stanju! Zbog trudnoće napustila grupu, pa javno otkrila ko je njen partner sa kojim je hodinama u vezi…

Uraganka (19) u drugom stanju! Zbog trudnoće napustila grupu, pa javno otkrila ko je njen partner sa kojim je hodinama u vezi…

Kurir pre 26 minuta
Članica muzičke grupe " Hurricane" Miona Srećković je iznenadila javnost informacijom da je u drugom stanju. Kako bi se posvetila trudnoći i bebi, Miona je donela odluku da više ne bude član "Uraganki". Ona se oglasila na na svom Instagram profilu… »
Trudna članica grupe "Hurricane" (22) se oglasila: "Neko će reći da sam luda, da sam mlada"

Trudna članica grupe "Hurricane" (22) se oglasila: "Neko će reći da sam luda, da sam mlada"

Blic pre 4 sati
Članica grupe "Hurricane" Miona Srećković je trudna. Ona je zbog toga donela odluku da se povuče iz grupe. Miona je, naime, na svom Instagram profilu podelila emotivnu objavu uz fotografiju svog partnera i priznala da je trudna. - Ćao svima, htela… »
Članica grupe „Hurricane“ (19) u drugom stanju

Članica grupe „Hurricane“ (19) u drugom stanju

Nova pre 3 sata
: Članica grupe "Hurricane" Miona Srećković je trudna. Ona je zbog toga donela odluku da se povuče iz grupe. Miona je, naime, na svom Instagram profilu podelila emotivnu objavu uz fotografiju svog partnera i priznala da je trudna. – Ćao svima… »
Članica Uraganki (19) potvrdila da je trudna: "Neko će reći da sam luda, ali ja sam pronašla ljubav svog života"

Članica Uraganki (19) potvrdila da je trudna: "Neko će reći da sam luda, ali ja sam pronašla ljubav svog života"

Mondo pre 3 sata
Miona Srećković, jedna od novih članica grupe "Uraganke" ("Hurricane"), nedavno je obavestila menadžment i koleginice da je u drugom stanju i da se povlači iz grupe. Mlada pevačica, Miona Srećković, nije javno iznosila razloge istupanja iz grupe… »
Prvo oglašavanje bivše Uraganke (19), potvrdila pisanje Telegrafa: "Neko će reći da sam luda, da sam mlada..."

Prvo oglašavanje bivše Uraganke (19), potvrdila pisanje Telegrafa: "Neko će reći da sam luda, da sam mlada..."

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Miona Srećković, jedna od novih članica grupe "Uraganke" (Hurricane), nedavno je obavestila menadžment i koleginice da se povlači iz grupe. Telegraf je imao informaciju da je razlog trudnoća, što se ispostavilo kao tačno iako se… »

Vesti dana »