Povezane vesti

"Videla sam kako prstima vadi svoj zub"! Harala jugoslovenskom scenom, a u 33. uzela heroin: Bila sam seljanka

"Videla sam kako prstima vadi svoj zub"! Harala jugoslovenskom scenom, a u 33. uzela heroin: Bila sam seljanka

Mondo pre 1 sat
Snežana Mišković je jednom prilikom ispričala kada je prvi put probala narkotike. Jedna od najpoznatijih rokenrol pevačica sa naših prostora, Snežana Mišković, poznatija kao Viktorija, pre nekoliko godina je otvoreno pričala o nedozvoljenim… »
"Heroin sam probala iz znatiželje": Legendarna pevačica o porocima: "Kolege su mi rekle da je to početak krize"

"Heroin sam probala iz znatiželje": Legendarna pevačica o porocima: "Kolege su mi rekle da je to početak krize"

Blic pre 3 sata
Pevačica Snežana Mišković, poznatija kao Viktorija, otvoreno je pričala o konzumiranju narkotika. Viktorija je svojevremeno otkrila kada je prvi put videla heroin, a opisala je i kako je njena kriza izgledala. - Tek u trideset trećoj sam prvi put… »
"Heroin sam probala iz znatiželje, radoznalosti" Popularna pevačica progovorila o nedozvoljenim suprtancama: To je bio…

"Heroin sam probala iz znatiželje, radoznalosti" Popularna pevačica progovorila o nedozvoljenim suprtancama: To je bio…

Kurir pre 3 sata
Jedna od najpoznatijih rokenrol pevačica sa naših prostora, Snežana Mišković, poznatija kao Viktorija, otvorila je dušu i progovorila o nedozvoljenim supstancama. Ona je svojevremeno priznala da je konzumirala narkotike, te je otkrila sve detalje o… »

Vesti dana »