Povezane vesti

Predsednik SPS Ivica Dačić: Ponosni smo na saradnju sa SNS, o javnim nastupima bi trebalo da razgovaramo u stranci

Predsednik SPS Ivica Dačić: Ponosni smo na saradnju sa SNS, o javnim nastupima bi trebalo da razgovaramo u stranci

Kurir pre 33 minuta
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da njegovo prisustvo danas obeležavanju slave Srpske napredne stranke - Svete Petke, u sedištu stranke u Beogradu, pokazuje šta je glavna linija politike SPS - "mi smo ponosni na… »
Dačić posle „afere Ružić“ u gostima kod SNS

Dačić posle „afere Ružić“ u gostima kod SNS

Danas pre 3 sata
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da njegovo prisustvo danas obeležavanju slave Srpske napredne stranke – Svete Petke, u sedištu stranke u Beogradu, pokazuje šta je glavna linija politike SPS – „mi smo… »
Dačić: O javnim nastupima bi trebalo da razgovaramo u stranci

Dačić: O javnim nastupima bi trebalo da razgovaramo u stranci

Beta pre 4 sati
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da njegovo prisustvo danas obeležavanju slave Srpske napredne stranke - Svete Petke, u sedištu stranke u Beogradu, pokazuje šta je glavna linija politike SPS - "mi smo ponosni na… »
Ministar Dačić: Ponosni smo na saradnju sa SNS, o javnim nastupima bi trebalo da razgovaramo u stranci

Ministar Dačić: Ponosni smo na saradnju sa SNS, o javnim nastupima bi trebalo da razgovaramo u stranci

Kurir pre 3 sata
BEOGRAD - Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da njegovo prisustvo danas obeležavanju slave Srpske napredne stranke - Svete Petke, u sedištu stranke u Beogradu, pokazuje šta je glavna linija politike SPS - "mi smo… »

Vesti dana »