Povezane vesti

"Prvi put sam se osetio kao zvezda tek kada sam došao na Kurir televiziju" Žika Nikolić svašta trpeo od prošle medijske…

"Prvi put sam se osetio kao zvezda tek kada sam došao na Kurir televiziju" Žika Nikolić svašta trpeo od prošle medijske…

Kurir pre 26 minuta
Emisija " Pusti brigu" koja se emituje na Kurir televiziji privukla je ogromnu pažnju i ljubav gledalaca, a gosti ovonedeljne epizode bili su kompozitor Milutin Popović Zahar, pevač Miica Antonić, voditelj Živorad Žika Nikolić, producentkinja… »
Žika Nikolić - prvi put se osećam kao zvezda zahvaljujući emisiji “sa žikom po Srbiji”

Žika Nikolić - prvi put se osećam kao zvezda zahvaljujući emisiji “sa žikom po Srbiji”

Kurir pre 4 sati
Danas je nedelja, što znači da ponovo - "puštamo brigu"! I ovoga puta to činimo uz sjajne goste! Kompozitor Milutin Popović Zahar, pevač Mikica Antonić, voditelj Živorad Žika Nikolić, producentkinja Marijana Petrović i devojčica Nikolina Nina… »
Žika Nikolić - Prvi put se osećam kao zvezda zahvaljujući emisiji “Sa Žikom po Srbiji”

Žika Nikolić - Prvi put se osećam kao zvezda zahvaljujući emisiji “Sa Žikom po Srbiji”

Mondo pre 4 sati
Ne propustite da se oslobodite briga i ove nedelje od 16h uz emisiju “Pusti brigu”, samo na Kurir televiziji. Danas je nedelja, što znači da ponovo - "puštamo brigu"! I ovoga puta to činimo uz sjajne goste! Kompozitor Milutin Popović Zahar… »

Vesti dana »