Povezane vesti

Mihalkov: Rusija je 2022. morala da počini opasan korak, inače bi rat bio na našim vratima

Mihalkov: Rusija je 2022. morala da počini opasan korak, inače bi rat bio na našim vratima

N1 Info pre 2 sata
Da mi nismo 2022. godine počinili taj opasan korak, dve nedelje kasnije rat bi bio na našim vratima. Lično sam video te dokumente. Ono što se dogodilo je nešto do čega je moralo doći, kaže ruski umetnik. Slavni ruski sineasta i glumac Nikita… »
Nikita Mihalkov priredio vrhunski pozorišni čin u Narodnom pozorištu

Nikita Mihalkov priredio vrhunski pozorišni čin u Narodnom pozorištu

RTS pre 2 sata
Na velikoj sceni Narodnog pozorišta u Beogradu igra se predstava „12“ u režiji renomiranog umetnika Nikite Mihalkova, koju potpisuje i kao koautor teksta, zajedno sa braćom Presnjakov, ali i kao glumac. Prvo izvođenje predstave završeno je… »
„Osećam slobodu, jer nikome ne zavidim“: Nikita Mihalkov o problemima sveta, umetnosti, ratu u Ukrajini…

„Osećam slobodu, jer nikome ne zavidim“: Nikita Mihalkov o problemima sveta, umetnosti, ratu u Ukrajini…

Nova pre 4 sati
: Da mi nismo 2022. godine počinili taj opasan korak, dve nedelje kasnije rat bi bio na našim vratima. Lično sam video te dokumente. Ono što se dogodilo je nešto do čega je moralo doći, kaže ruski umetnik. Slavni ruski sineasta i glumac Nikita… »
Nikita Mihalkov dobitnik ordena Svetog Save: "Preživeće samo društva koja umeju da rade, da budu trpeljiva i strpljiva"

Nikita Mihalkov dobitnik ordena Svetog Save: "Preživeće samo društva koja umeju da rade, da budu trpeljiva i strpljiva"

Blic pre 4 sati
Ruski reditelj Nikita Mihalkov izjavio je danas da je Orden Svetog Save, koji će mu večeras u Narodnom pozorištu u Beogradu uručiti patrijarh srpski Porfirije, za njega velika čast. Mihalkov je na konferenciji za novinare u Narodnom pozorištu… »
Teatar "Nikita Mihalkov Radionica ‘12‘" gostovao u Narodnom pozorištu u Beogradu sa predstavom "12"

Teatar "Nikita Mihalkov Radionica ‘12‘" gostovao u Narodnom pozorištu u Beogradu sa predstavom "12"

Telegraf pre 23 sata
Preporučujemo. Teatar "Nikita Mihalkov Radionica ‘12‘" iz Moskve gostovao je na Velikoj sceni Narodnog pozorištu u Beogradu sa predstavom "12", u režiji slavnog reditelja Nikite Mihalkova koji se potpisuje i kao glumac, ali i koautor teksta… »

Vesti dana »