Povezane vesti

Kontroverzni biznismen iz Peći godišnje kupovao 20 najskupljih kola: Vozi ih dok mu ne dosade, onda ih pokloni

Kontroverzni biznismen iz Peći godišnje kupovao 20 najskupljih kola: Vozi ih dok mu ne dosade, onda ih pokloni

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Jedan kontroverzni kosovski biznismen, koji živi uglavnom na relaciji Peć - Sarajevo, imao je u jednom trenutku, u najvećem broju registrovanih na druge, makar dvadeset automobila sa crnogorskim tablicama, i još sigurno toliko sa… »
"Ne mogu da se setim koliko ih imam" Kontroverzni biznismen sa KiM kupovao 20 luksuznih automobila godišnje - razradio šemu…

"Ne mogu da se setim koliko ih imam" Kontroverzni biznismen sa KiM kupovao 20 luksuznih automobila godišnje - razradio šemu…

Kurir pre 2 sata
Kontroverzni biznismen sa KiM, koji živi uglavnom na relaciji Peć - Sarajevo, imao je u jednom trenutku, u najvećem broju registrovanih na druge, makar 20 automobila sa crnogorskim tablicama, i još sigurno toliko sa bosanskim. "Od njegovog poštenog… »
"Ne mogu da se setim koliko ih imam": Kosovski biznismen godišnje kupovao 20 najluksuznijih automobila pa ih prevodio na…

"Ne mogu da se setim koliko ih imam": Kosovski biznismen godišnje kupovao 20 najluksuznijih automobila pa ih prevodio na…

Blic pre 4 sati
Jedan kontroverzni kosovski biznismen, koji živi uglavnom na relaciji Peć - Sarajevo, imao je u jednom trenutku, u najvećem broju registrovanih na druge, makar dvadeset automobila sa crnogorskim tablicama, i još sigurno toliko sa bosanskim. - Od… »

Vesti dana »