Povezane vesti
Rat - dan 978: Vode se teške borbe u Ukrajini; Rusi zauzimaju; Veliki udar na Harkov VIDEO
B92 28.10.2024
Rat u Ukrajini - 978. dan. Ruska avijacija je u nedelju sprovela 15 udara na teritoriju Kurske oblasti, koristeći 18 avio-bombi, saopštio je danas Generalštab Oružanih snaga Ukrajine. Dodaje se da su ruske snage izvele vazdušne udare u Donjeckoj oblasti… »
Generalštab Oružanih snaga Ukrajine: Ruske trupe izvele 15 vazdušnih udara u Kursku
Politika 28.10.2024
Ruska avijacija je od početka dana nanela 15 udara na teritoriju Kurske oblasti, koristeći 18 avio-bombi, saopštio je danas Generalštab Oružanih snaga Ukrajine. „Ruski okupatori su takođe aktivno koristili avijaciju na guljajpoljskom i orahovskom pravcu… »
Generalštab Oružanih snaga Ukrajine: Ruske trupe izvele 15 vazdušnih udara u Kursku
RTV 28.10.2024
KIJEV - Ruska avijacija je u nedelju nanela 15 udara na teritoriju Kurske oblasti, koristeći 18 avio-bombi, saopštio je danas Generalštab Oružanih snaga Ukrajine. "Ruski okupatori su takođe aktivno koristili avijaciju na guljajpoljskom i orahovskom… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi najavljuju komemorativni skup za 1. novembar
Nedeljnik pre 2 satajoš 18 povezanih

Hoće li blokada saobraćajnica postati krivično delo za koje je predviđena zatvorska kazna?
Glas Zaječara pre 47 minutajoš 2 povezane

Srpski sport zavijen u crno! Evo kako će se fudbalska Srbija oprostiti od Dejana Milovanovića
Večernje novosti pre 1 satjoš 16 povezanih