Povezane vesti

Guterres o BRICS-u: Svi samiti pomažu u rješavanju globalnih problema

Guterres o BRICS-u: Svi samiti pomažu u rješavanju globalnih problema

Al Jazeera pre 2 sata
Od 22. do 24. oktobra u Kazanju je održan samit lidera BRICS-a (Brazil, Rusija, Indija, Kina, Južnoafrička Republika) kome je prisustvovao i Guterres. Generalni sekretar Ujedinjenih nacija (UN) Antonio Guterres izjavio je danas, povodom svoje posjete… »
Gutereš o BRIKS-u: Svi samiti pomažu u rešavanju globalnih problema

Gutereš o BRIKS-u: Svi samiti pomažu u rešavanju globalnih problema

NIN pre 2 sata
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš izjavio je, povodom svoje posete samitu BRIKS-a u Rusiji, da svi samiti "pomažu u rešavanju globalnih problema". "Imao sam priliku da posetim Kazanjski Kremlj, to je kao divno svetsko čudo. Verujem… »
Gutereš o BRIKS-u: Svi samiti pomažu u rešavanju globalnih problema

Gutereš o BRIKS-u: Svi samiti pomažu u rešavanju globalnih problema

Vesti online pre 4 sati
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš izjavio je juče, povodom svoje posete samitu BRIKS-a u Kazanju, u Rusiji, da svi samiti “pomažu u rešavanju globalnih problema”. – Imao sam priliku da posetim Kazanjski Kremlj, to je kao… »
Gutereš o svom odlasku u Kazanj: "Svi samiti pomažu u rešavanju globalnih problema"

Gutereš o svom odlasku u Kazanj: "Svi samiti pomažu u rešavanju globalnih problema"

Euronews pre 4 sati
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš izjavio je danas, povodom svoje posete samitu BRIKS-a u Kazanju, u Rusiji, da svi samiti "pomažu u rešavanju globalnih problema". "Imao sam priliku da posetim Kazanjski Kremlj, to je kao divno… »

Vesti dana »