Povezane vesti

Šok! Jelena Jeremić otkrila koliko zaradi za sat vremena! Ne čistim kuću, platim ženu i ona to uradi za 600-700 dinara!

Šok! Jelena Jeremić otkrila koliko zaradi za sat vremena! Ne čistim kuću, platim ženu i ona to uradi za 600-700 dinara!

Kurir pre 4 sati
Voditeljka Jovana Jeremić priznala je nedavno da ne voli da radi kućne poslove i da je za nju to gubljenje vremena. Kako je rekla, smatra sebe biznis ženom i za sat vremena uspe da zaradi pozamašnu svotu novca. - Uvek sam bila ćerka gazde i znam da… »
Jovana Jeremić otkrila koliko para zaradi za sat vremena: Svima pale vilice, spomenula i žene koje čiste za 600 rsd

Jovana Jeremić otkrila koliko para zaradi za sat vremena: Svima pale vilice, spomenula i žene koje čiste za 600 rsd

Mondo pre 4 sati
Voditeljka je jednom prilikom otkrila iznos koji uzima danas, i cifra je pozamašna! Voditeljka "Pinka" Jovana Jeremić ne krije da voli život na visokoj nozi, ali je uvek isticala da je "tu gde jeste stigla poštenim radom". Ona je nedavno otkrila da je… »
Jovana Jeremić otkrila koliko novca zaradi za sat vremena, svi u neverici : "Ne čistim kuću, platim ženu i ona to uradi za…

Jovana Jeremić otkrila koliko novca zaradi za sat vremena, svi u neverici : "Ne čistim kuću, platim ženu i ona to uradi za…

Blic pre 5 sati
Voditeljka "Pinka" Jovana Jeremić priznala je nedavno da ne voli da radi kućne poslove i da je za nju to gubljenje vremena. Kako je rekla, smatra sebe biznis ženom i za sat vremena uspe da zaradi pozamašnu svotu novca. - Uvek sam bila ćerka gazde i… »

Vesti dana »