Povezane vesti

"Situirani slave slavu u restoranima, a mi kupujemo koliko možemo, ne koliko želimo" Kupci se suočavaju sa sezonom slava…

"Situirani slave slavu u restoranima, a mi kupujemo koliko možemo, ne koliko želimo" Kupci se suočavaju sa sezonom slava…

Kurir pre 4 sati
Počinje sezona slava, kada domaćini otvaraju vrata svojih domova porodici i prijateljima, a trpeza se puni specijalitetima. Svake godine, slavlje ima i svoju cenu. Na pijacama i u prodavnicama sve je skuplje nego ranije, a pitanje koje mnogi postavljaju… »
ZA SLAVSKO PEČENJE TREBA DEBEO NOVČANIK: Domaćini u problemu zbog astronomskih cena pred slavu - Zabezeknuli se kad su…

ZA SLAVSKO PEČENJE TREBA DEBEO NOVČANIK: Domaćini u problemu zbog astronomskih cena pred slavu - Zabezeknuli se kad su…

Kurir pre 12 sati
Domaćini koji slave sa velikim brojem gostiju imaće ove godine veliki izazov prilikom kupovine namirnica. Sezona slava zvanično je otvorena 12. oktobra, kada su srpski vernici proslavljali Miholjdan. Narednih dana očekuje nas još slava, zbog čega je… »
"Slavski ručak za 30 gostiju koštaće me 70.000 dinara": Domaćini u problemu, ove namirnice drastično poskupele

"Slavski ručak za 30 gostiju koštaće me 70.000 dinara": Domaćini u problemu, ove namirnice drastično poskupele

Mondo pre 15 sati
Domaćini koji slave sa velikim brojem gostiju imaće ove godine veliki izazov prilikom kupovine namirnica.cena ove drastično skočila. Sezona slava zvanično je otvorena 12. oktobra, kada su srpski vernici proslavljali Miholjdan. Narednih dana očekuje… »

Vesti dana »