Povezane vesti

"Hrvat kaže Srbinu da mu je brat..." VIDEO

"Hrvat kaže Srbinu da mu je brat..." VIDEO

B92 pre 2 sata
Španski novinari priredili su iznenađenje Nemanji Gudelju, zameniku kapitena Sevilje, u emisiji "Gol a Gol" u kojoj je reprezentativac Srbije gostovao. U program se uključio Ivan Rakitić, njegov nekadašnji saigrač iz Andaluzije i veliki prijatelj… »
„Hrvat kaže Srbinu da mu je brat… Sviđa mi se da to čujem“

„Hrvat kaže Srbinu da mu je brat… Sviđa mi se da to čujem“

Sport klub pre 3 sata
Nemanja Gudelj, zamenik kapitena Sevilje i srpski reprezentativac, bio je gost emisije "Gol a Gol" na španskoj televiziji. Voditelji programa priredili su Gudelju iznenađenje. Iz Splita se u program uključio njegov nekadašnji saigrač, sada fudbaler… »
Španci u neverici: Hrvat, a Srbinu kaže brate moj! (video)

Španci u neverici: Hrvat, a Srbinu kaže brate moj! (video)

Sportski žurnal pre 3 sata
Ivan Rakitić i Nemanja Gudelj oduševili voditelje čuvene TV emisije i andaluzijsku sportsku javnost. Dve legende Sevilje u istom TV kadru, Ivan Rakitić i Nemanja Gudelj. Naime, voditelji jedne od najgledanijih emisija „Gol a Gol” priredili su… »
"Hrvat Srbinu kaže da je brat?": Šok na španskoj televiziji zbog fudbalera! (Video)

"Hrvat Srbinu kaže da je brat?": Šok na španskoj televiziji zbog fudbalera! (Video)

Mondo pre 4 sati
Nemanja Gudelj i Ivan Rakitić su očigledno razvili snažan odnos dok su zajedno igrali za Sevilju. Nemanja Gudelj je posle godina ui Holandiji, Kini i Sportingu svoje mesto pod suncem našao U Sevilji gde je već pet godina i gde je sa vremenom postao… »

Vesti dana »