Povezane vesti

„Dopisivao sam se sa drugim devojkama, ali nikada nisam zakazivao sastanke“: Bivši muž Tine Ivanović progovorio o…

„Dopisivao sam se sa drugim devojkama, ali nikada nisam zakazivao sastanke“: Bivši muž Tine Ivanović progovorio o…

Nova pre 5 sati
: Pevačica Tina Ivanović se razvela od Zvezdana Anđića nakon 25 godina braka, a sada je on otkrio zbog čega je došlo do kraha braka. „Uživao sam sa Tinom punih 25 godina, ne kajem se. Tina je žena koju sam voleo najviše na svetu i dalje je… »
"Saša Popović me je smirivao": Bivši Tine Ivanović progovorio o razvodu, dotakao se prevara i nasilja u braku

"Saša Popović me je smirivao": Bivši Tine Ivanović progovorio o razvodu, dotakao se prevara i nasilja u braku

Mondo pre 5 sati
Nakon što se saznalo za razvod para, Zvezdan je odlučio da progovori o odnosu sa sada već bivšom suprugom. Nakon što je pevačica Tina Ivanović potvrdila glasine o njenom razvodu braka od Zvezdana Anđića sa kojim je provela čak 25 godina, sada se… »
"Dopisivao sam se sa devojkama...": Bivši muž Tine Ivanović prvi put iskreno o razvodu, spomenuo Sašu Popovića

"Dopisivao sam se sa devojkama...": Bivši muž Tine Ivanović prvi put iskreno o razvodu, spomenuo Sašu Popovića

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Pevačica Tina Ivanović i Zvezdan Anđić razveli su se nakon 25 godina braka, a Zvezdan je sada otvoreno progovorio o razlozima zbog kojih je došlo do kraha njihovog odnosa. Iako su se rastali, on ističe da se ne kaje zbog vremena koje… »

Vesti dana »