Povezane vesti

Miloš Vučević: Rekonstrukcija vlade na proleće, nema nedodirljivih

Miloš Vučević: Rekonstrukcija vlade na proleće, nema nedodirljivih

Politika pre 29 minuta
Predsednik Vlade Srbije i predsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da će do rekonstrukcije vlade doći na proleće i da će do tada biti sagledani rezultati svih članova njegovog kabineta. "Ono što smo predsednik i ja dogovorili je da to bude… »
Vučević: Rekonstrukcija vlade na proleće, nema nedodirljivih

Vučević: Rekonstrukcija vlade na proleće, nema nedodirljivih

Insajder pre 3 sata
Predsednik Vlade Srbije i predsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da će do rekonstrukcije vlade doći na proleće i da će do tada biti sagledani rezultati svih članova njegovog kabineta. 'Ono što smo predsednik i ja dogovorili je da to bude… »
Vučević: Rekonsturkcija Vlade Srbije na proleće, nema nepromenljivih i nedodirljivih

Vučević: Rekonsturkcija Vlade Srbije na proleće, nema nepromenljivih i nedodirljivih

Vesti online pre 2 sata
Predsednik Vlade Srbije i predsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da će do rekonstrukcije vlade doći na proleće i da će do tada biti sagledani rezultati svih članova njegovog kabinet, prenosi Blic. – Ono što smo predsednik i ja dogovorili… »
Nema nepromenljivih i nedodirljivih! Premijer Vučević poslao jasnu poruku članovima Vlade: Rezultati moraju da se pogledaju…

Nema nepromenljivih i nedodirljivih! Premijer Vučević poslao jasnu poruku članovima Vlade: Rezultati moraju da se pogledaju…

Kurir pre 3 sata
O mogućoj rekonstrukciji Vlade Srbije na proleće 2025. godine, ali i porukama koje su mogle da se čuju na proslavi 16 godina postojanja Srpske napredne stranke, govorio je premijer Miloš Vučević za "Novo jutro". - Nije to vezano za stranke to nekada… »
Vučević: Rekonstrukcija vlade na proleće, nema nedodirljivih; Kontrola marži i u apotekama

Vučević: Rekonstrukcija vlade na proleće, nema nedodirljivih; Kontrola marži i u apotekama

RTV pre 3 sata
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije i predsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da će do rekonstrukcije vlade doći na proleće i da će do tada biti sagledani rezultati svih članova njegovog kabineta. "Ono što smo predsednik i ja dogovorili je da… »
"Izbori za dve i po godine biće odlučujući": Vučević: Rekonstrukcija vlade na proleće, nema nedodirljivih

"Izbori za dve i po godine biće odlučujući": Vučević: Rekonstrukcija vlade na proleće, nema nedodirljivih

Blic pre 3 sata
Predsednik Vlade Srbije i predsednik SNS Miloš Vučević izjavio je danas da će do rekonstrukcije vlade doći na proleće i da će do tada biti sagledani rezultati svih članova njegovog kabineta. - Ono što smo predsednik i ja dogovorili je da to bude… »
Vučević: Sprovodimo ozbiljne reforme, to treba da se verifikuje otvaranjem klastera 3

Vučević: Sprovodimo ozbiljne reforme, to treba da se verifikuje otvaranjem klastera 3

Euronews pre 4 sati
Srbija ostaje na evropskom putu, jer je naš strateški cilj da postanemo deo EU, izjavio je danas predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević i dodao da ozbiljne reforme koje se sprovode treba da se verifikuju otvranjem klastera 3. "Do tada imamo vremena da… »

Vesti dana »