Povezane vesti

„Priklještio me je vratima, udario u lice i vukao za ruke“: Učenik (14) iz Subotice tvrdi da ga je nastavnik napao na…

„Priklještio me je vratima, udario u lice i vukao za ruke“: Učenik (14) iz Subotice tvrdi da ga je nastavnik napao na…

Nova pre 5 sati
: Na đačkoj ekskurziji učenika osmih razreda OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” dogodio se incident u kome je nastavnik matematike navodno fizički napao učenika V.R. (14). To su za lokalni mediji subotica.com ispričali dečak i njegova majka Jelena… »
"Priklještio me je vratima, ostali su mi tragovi njegovih noktiju" Učenik iz Subotice tvrdi da ga je napao nastavnik na…

"Priklještio me je vratima, ostali su mi tragovi njegovih noktiju" Učenik iz Subotice tvrdi da ga je napao nastavnik na…

Kurir pre 5 sati
Na đačkoj ekskurziji učenika osmih razreda OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” iz Subotice dogodio se incident u kome je nastavnik matematike navodno fizički napao učenika V.R. (14). To su za lokalni medij ispričali dečak i njegova majka Jelena… »
"Udario me, vukao za ruku, ostali su mi tragovi od noktiju": Nastavnika napao učenika (14) na ekskurziji u Nišu

"Udario me, vukao za ruku, ostali su mi tragovi od noktiju": Nastavnika napao učenika (14) na ekskurziji u Nišu

Mondo pre 5 sati
Nastavnik matematike navodno je napo učenika dok su bili na ekskurziji u Nišu. Na đačkoj ekskurziji učenika osmih razreda OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" iz Subotice dogodio se incident u kome je nastavnik matematike navodno fizički napao učenika V.R… »

Vesti dana »