Povezane vesti

Marina Tadić proglasila bankrot! Pevačica ostala bez dinara pa sve ispričala javno, nije krila ni razlog propasti

Marina Tadić proglasila bankrot! Pevačica ostala bez dinara pa sve ispričala javno, nije krila ni razlog propasti

Kurir pre 1 sat
Pevačica Marina Tadić (41) pokrenula je privatan biznis za vremepandemije korona virusa zbog čega je, kako je sama svojevremeno priznala, završila u dugovima. Marina Tadić vlasnica je kuće na Avali, koju iznajmljuje za različite proslave, a kako je… »
Zbog te kuće sam bankrotirala: Pevačica pokrenula biznis, pa upala u velike dugove

Zbog te kuće sam bankrotirala: Pevačica pokrenula biznis, pa upala u velike dugove

Story pre 3 sata
Marina Tadić je bila prinuđena da podigne kredit kako bi pokrenula biznis. Pevačica je vlasnica kuće na Avali, koju iznajmljuje za različite proslave, a zbog te kuće pevačica je banktorirala. - Zbog te kuće sam bankrotirala! U svakom poslu je… »
"Zbog te kuće sam bankrotirala": Pevačica (41) pokrenula biznis, pa upala u ogromne dugove: "Daš pare, pa se nadaš da će…

"Zbog te kuće sam bankrotirala": Pevačica (41) pokrenula biznis, pa upala u ogromne dugove: "Daš pare, pa se nadaš da će…

Blic pre 5 sati
Pevačica Marina Tadić (41) pokrenula je privatan biznis za vreme pandemije korona virusa zbog čega je, kako je sama svojevremeno priznala, završila u dugovima. Marina Tadić vlasnica je kuće na Avali, koju iznajmljuje za različite proslave, a kako… »

Vesti dana »