Povezane vesti

"U tuči vršnjaci nisu hteli da me "izuju iz cipela", bilo im žao": Nikola Pejaković svojevremeno je pričao o svom…

"U tuči vršnjaci nisu hteli da me "izuju iz cipela", bilo im žao": Nikola Pejaković svojevremeno je pričao o svom…

Kurir pre 2 sata
Nikola Pejaković mnogima je voljeni glumac, scenarista i muzičar. Tvrdi kako je sve to pomalo. U njegovim rečima se kriju pojedine istine o životu i duhovnosti. Imao je iskustva koja su i te kako uticala da može da priča o temtici koja može mnogima… »
"Rođen sam kao invalid, deca su me zadirkivala": Nikola Pejaković rođen sa 4 prsta, rekao šta su radili roditelji

"Rođen sam kao invalid, deca su me zadirkivala": Nikola Pejaković rođen sa 4 prsta, rekao šta su radili roditelji

Mondo pre 2 sata
Nikola Pejaković ispričao i kako su ga deca štedela, ponekad u tuči "nisu hteli da ga izvade iz cipela" jer im je bilo žao. Glumac i muzičar Nikola Pejaković Kolja danas je inspiracija mnogima, on je uspeo da se izbori sa porocima, a svoj hendikep… »
"Rođen sam kao invalid, deca su me zadirkivala": Naš glumac rođen je sa četiri prsta, ovako priča o svom hendikepu…

"Rođen sam kao invalid, deca su me zadirkivala": Naš glumac rođen je sa četiri prsta, ovako priča o svom hendikepu…

Blic pre 4 sati
Glumac i muzičar Nikola Pejaković Kolja danas je inspiracija mnogima, on je uspeo da se izbori sa porocima, a svoj hendikep sa kojim je rođen smatra dar od Boga. On je jednom prilikom govorio o svom odrastanju i tada je istakao da su ga deca poštedela… »

Vesti dana »