Povezane vesti

„Dijagnostifikovana mi je…“: Jelena Rozga progovorila o zdravstvenim problemima

„Dijagnostifikovana mi je…“: Jelena Rozga progovorila o zdravstvenim problemima

Nova pre 4 sati
: Pevačica Jelena Rozga progovorila je o bolesti sa kojom se bori 17 godina. Hrvatska pevačica je više puta govorila o zdravstvenom problemu sa kojim se suočava, a to je problem sa štitnom žlezdom što joj pravi poteškoće kada je zdravlje u… »
Rozga otkrila sve o svojoj bolesti: "Gubim kilograme, dijagnostifikovan mi je..."

Rozga otkrila sve o svojoj bolesti: "Gubim kilograme, dijagnostifikovan mi je..."

B92 pre 13 sati
Hrvatska pevačica Jelena Rozga već 17 godina ima problema sa štitnom žlezdom, potom joj je otkrivena i tahikardija i mada bolesti drži pod kontrolom, nedavano joj je pozlilo. Pevačica Jelena Rozga koja je zakazala čak šest koncerata u Sava centru… »
"Osetila sam promenu, umaranje i..." Rozga priznala sa kakvim se problemom bori: "Dijagnostifikovana mi je..."

"Osetila sam promenu, umaranje i..." Rozga priznala sa kakvim se problemom bori: "Dijagnostifikovana mi je..."

Telegraf pre 16 sati
Preporučujemo. Pevačica Jelena Rozga progovorila je o bolesti sa kojom se bori 17 godina. Hrvatska pevačica je više puta govorila o zdravstvenom problemu sa kojim se suočava, a to je problem sa štitnom žlezdom što joj pravi poteškoće kada je… »

Vesti dana »