Povezane vesti
Optužnica protiv ginekologa optuženog za akušersko nasilje
Vreme 28.10.2024
Protiv ginekologa iz Sremske Mitrovice, optuženog za akušersko nasilje u slučaju trudnice Marice Mihajlović čija je novorođena beba preminula, podignuta je optužnica. Više javno tužilaštvo u Sremskoj Mitrovici podiglo je optužnicu protiv lekara… »
Tužilaštvo podiglo optužnicu protiv ginekologa iz Sremske Mitrovice zbog akušerskog nasilja
Slobodna Evropa 28.10.2024
Više javno tužilaštvo u Sremskoj Mitrovici podiglo je optužnicu protiv lekara M.M. koga je pacijentkinja optužila za akušersko nasilje tokom porođaja i smrt bebe, potvrđeno je iz tužilaštva u tom gradu na severozapadu Srbije za Radio Slobodna… »
Vesti dana »
![SBB se prodaje e& PPF grupi, Telekomu prava za prenos sportskih događaja](https://nstatic.net/141/38964141laalwo.jpg)
SBB se prodaje e& PPF grupi, Telekomu prava za prenos sportskih događaja
Nova ekonomija pre 29 minutajoš 13 povezanih
![Novi Sad: Zaplenjeno više od 100 kilograma droge, uhapšene tri osobe](https://nstatic.net/104/38964104gqrxtc.jpg)
Novi Sad: Zaplenjeno više od 100 kilograma droge, uhapšene tri osobe
Vreme pre 34 minutajoš 11 povezanih
![Danas kiša i sneg! Rhmz objavio upozorenje! Na udaru prvo ovi delovi Srbije! Upaljeni alarmi - vreme je opasno](https://nstatic.net/653/38963653ojxovp.jpg)
Danas kiša i sneg! Rhmz objavio upozorenje! Na udaru prvo ovi delovi Srbije! Upaljeni alarmi - vreme je opasno
Kurir pre 41 minutajoš 11 povezanih