Povezane vesti
Državljanin Hrvatske oštetio budžet Crne Gore za 556.668 evra
Politika 28.10.2024
PODGORICA- U Crnoj Gori danas je podneta krivična prijava protiv državljanina Hrvatske i preduzeća "HKM" d.o.o. Podgorica zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela poreske utaje, čime je budžet Crne Gore oštećen za 556.668 evra. Kako je… »
Nije dostupan: Državljanin Hrvatske osumnjičen da je oštetio budžet Crne Gore za više od pola miliona evra
Kurir 28.10.2024
Crnogorska policija je podnijela krivičnu prijavu protiv firme "HKM" d.o.o. Podgorica i odgovornog lica, državljanina Republike Hrvatske A.V. (54) koji se sumnjiči za utaju poreza čime je budžetu Crne Gore pričinjena šteta od preko pola miliona evra. To… »
Hrvat oštetio budžet Crne Gore za pola miliona evra, protiv njega podneta krivična prijava
Euronews 28.10.2024
U Crnoj Gori danas je podneta krivična prijava protiv državljanina Hrvatske i preduzeća "HKM" d.o.o. Podgorica zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela poreske utaje, čime je budžet Crne Gore oštećen za 556.668 evra. Kako je saopšteno… »
Vesti dana »

Danas u Srbiji promenljivo oblačno i toplo, popodne mestimično kiša
Nedeljnik pre 5 satijoš 12 povezanih

Vrednosti ambrozije u vazduhu u Sremskoj Mitrovici znatno iznad graničnih
Ozon pre 3 minutajoš 13 povezanih

Neredi u Nepalu: Vojska na ulicama, protesti su 'oteti', tvrdi Generacija Z
BBC News pre 1 satjoš 39 povezanih

Zaključci diskusije u EP o Srbiji staju u šest tačaka: Kolike su izvesne sankcije Vučiću?
Radio 021 pre 5 satijoš 6 povezanih

Srbija-Engleska: Brodolom i incidenti na tribinama - u fotografijama
BBC News pre 28 minutajoš 65 povezanih