Povezane vesti
Novi trag do dvostrukog ubice? Pretraga se širi, jedna stvar je otežava
B92 03.11.2024
Od ranih jutarnjih časova, pripadnici MUP-a, i policije, granične policije, Žandarmerije i Specijalne antiterorističke jedinice pretražuju sela u okolini Prijepolje, tačnije Brodareva u potrazi za Alijom Balijagićem, osumnjičenim za dvostruko… »
MUP CG: Sinhronizovana akcija traganja za Balijagićem, zahvalni srpskim kolegama
RTV 03.11.2024
PODGORICA - Policija Crne Gore i Srbije koordinirano u pograničnom pojasu detaljno pretražuju veliko područje u vrlo teškim uslovima na teritoriji obe zemlje u potrazi za Alijom Balijagićem, osumnjičenim za ubistvo Jovana i Milenke Madžgalj 25… »
Oglasio se MUP Crne Gore: Pretreseno nekoliko stotina objekata
B92 03.11.2024
Policija Crne Gore i Srbije koordinisano u pograničnom pojasu detaljno pretražuju veliko područje u vrlo teškim uslovima na teritoriji obe zemlje u potrazi za Alijom Balijagićem, osumnjičenim za dvostruko ubistvo 25. oktobra, saopštio je MUP Crne… »
MUP Crne Gore: Sinhronizovana akcija traganja za Balijagićem, zahvalni srpskim kolegama
Euronews 03.11.2024
Policija Crne Gore i Srbije koordinirano u pograničnom pojasu detaljno pretražuju veliko područje u vrlo teškim uslovima na teritoriji obe zemlje u potrazi za Alijom Balijagićem, osumnjičenim za ubistvo Jovana i Milenke Madžgalj 25. oktobra… »
Vesti dana »

Parlament Republike Srpske doneo odluku o pokretanju procedure donošenja novog Ustava RS
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

Tragedija u domu poznatog srpskog pevača: Ostao bez najvoljenije osobe
Telegraf pre 24 minutajoš 1 povezana