Povezane vesti
Analitičari u SAD: Sa Haris mala očekivanja za Kosovo, sa Trampom turbulencije
Vesti online 03.11.2024
Američki izbori 5. novembra osetiće se širom sveta, pa i na Kosovu, i na ovaj ili onaj način uticati na politiku, piše Radio Slobodna Evropa. Kosovo nije visoko na dnevnom redu Tramp bi vratio ideju o podeli Kosova? U trci za Belu kuću su Kamala Haris… »
Haris i Tramp u finišu pred izbore koji su za tri dana (FOTO)
Danas 02.11.2024
Kamala Haris i Donald Tramp nastavili su danas žestokim tempom svoju izbornu kampanju, predstavljajući se i jedan i drugi kao spasioci SAD poslednji vikend pred izbore čiji ishod je i dalje jako neizvestan i zabrninjava svet, piše agencija Frans pres… »
Vesti dana »
Pavle Grbović „razbio“ priču o patriotizmu SNS: Nećete da se sretnete s Piculom, a Vučić se rukuje sa Mladenom Markačem VIDEO
Nova pre 1 satjoš 43 povezane
"Srbija nije uradila ništa na našu štetu uprkos ugovoru"! Oglasio se ruski ambasador: Kako je pronađeno rešenje za NIS
Blic pre 34 minutajoš 35 povezanih
Trumpov davoski ultimatum - 'bez sile', ali uz imperijalnu logiku
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 82 povezane
Vučić iz Davosa: Razgovarao sam sa Orbanom o NIS-u, nadam se konačnom ugovoru Rusa i Mađara do sredine marta
RTS pre 1 satjoš 22 povezane



