Povezane vesti
Tužiteljka Bojana Savović: Ne može se u jednom danu saslušati 26 lljudi, to je neozbiljan pristup
Danas 04.11.2024
Ne može se ozbiljno saslušati više od 20 ljudi u jednom danu i to je neozbiljan pristup, ovako tužiteljka Višeg tužilaštva u Beogradu Bojana Savović komentariše jučerašnja saslušanja u vezi sa nesrećom u Novom Sadu. „Neozbiljno bi bilo da je neko za… »
„Istina je Ahilova peta ove vlasti, ne treba da nam ona tumači dokaze“: Gosti „Utiska nedelje“ o nesreći u Novom Sadu
Danas 03.11.2024
Advokat Zdenko Tomanović je poručio večeras da je „najslabija tačka“ ove vlasti istina i dodao da se do nje ne dolazi ubeđivanjem, već dokazivanjem. O nesreći na Železničkoj stanici u Novom Sadu govorili su i sudija Miodrag Majić, koji je ocenio da u… »
Vesti dana »

Održani protesti u Nišu i Novom Sadu: Okupljanja u više gradova u Srbiji (foto, video)
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Američki državni sekretar marko Rubio: "Svi su se saglasili da je najbolji način da se okonča ovaj sukob potpuni mirovni sporazum"
Kurir pre 33 minutajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 6 satijoš 1 povezana