Povezane vesti
IKEA uplaćuje Nemačkoj šest miliona evra za žrtve komunističke diktature
Vesti online 04.11.2024
Kompanija koja se bavi proizvodnjom nameštaja i proizvoda za domaćinstvo IKEA, pristala je da uplati šest miliona evra, odnosno 6,5 miliona dolara, vladinom fondu za nadoknadu žrtvama prisilnog rada pod komunističkom diktaturom u Nemačkoj. “Zbog tog… »
Koliko će IKEA platiti u fond za obeštećenje žrtava prinudnog rada u Istočnoj Nemačkoj?
Danas 03.11.2024
Svetski poznati proizvođač nameštaja IKEA pristao je plati šest miliona evra u fond za obeštećenje žrtava prinudnog rada u bivšoj Istočnoj Nemačkoj, što je odluka za koju se aktivisti nadaju da će izvršiti pritisak na druge kompanije urade isto… »
Vesti dana »
uživo kriza na bliskom istoku Nove eksplozije širom Irana, čuju se detonacije na više lokacija
Euronews pre 58 minutajoš 42 povezane
Po oprobanoj recepturi: Iako osam članica nije "aminovalo" otvaranje Klastera 3, za vlast je bitna samo jedna - Hrvatska
N1 Info pre 52 minutajoš 29 povezanih
Energetsko prekrajanje sveta ili nova (cenovna) mapa? Zdravković za "Blic Biznis": "Ni struja, ni gas, ni nafta neće biti kao pre rata"
Blic pre 58 minutajoš 35 povezanih
Špijunski skandal trese Italiju: Ruske diplomate moraju da napuste Rim u roku od tri dana
Mondo pre 4 satijoš 28 povezanih
"Ubićemo Trampa" Preteći transparenti sa sahrane ajatolaha u Mašhadu! Iranci prete smrću američkom predsedniku! (foto/video)
Kurir pre 23 minutajoš 67 povezanih


