Povezane vesti
Inicijativa „Most ostaje“: Sekretarijat za saobraćaj da pokaže studiju po kojoj tvrde da je Stari savski most nebezbedan
Danas 04.11.2024
Inicijativa Most ostaje pozvala je danas Sekretarijat za saobraćaj Beograda da hitno pokaže studiju o bezbednosti na osnovu koje tvrdi da je Stari savski most nebezbedan i da objasni kako je to do juče radio za saobraćaj, a od sutra će raditi samo za… »
Inicijativa Most od gradskih vlasti traži da pokažu studiju o bezbednosti na osnovu koje tvrde da je Stari savski most…
Insajder 04.11.2024
Inicijativa Most ostaje pozvala je Sekretarijat za saobraćaj Beograda da hitno pokaže studiju o bezbednosti na osnovu koje tvrdi da je Stari savski most nebezbedan i da objasni kako je to do juče radio za saobraćaj, a od sutra će raditi samo za mešalice… »
Združene inicijative: Gradski sekretarijat da pokaže studiju po kojoj je Stari savski most nebezbedan
Beta 04.11.2024
Združene inicijative i pokreti pozvali su Gradski sekretarijat za saobraćaj da hitno pokaže studiju o bezbednosti na osnovu koje tvrdi da je Stari savski most u Beogradu, nebezbedan i da objasni kako je do juče radio za saobraćaj a od sutra će raditi… »
ZIP: Režim pokušava da predstavi borbu za očuvanje Starog savskog mosta kao ugrožavanje bezbednosti, prete krivičnim prijavama…
Nova 04.11.2024
: U toku je pokušaj kriminalizovanja borbe za odbranu Starog savskog mosta. Režim pokušava pa predstavi borbu aktivista kao ugrožavanje bezbednosti građana i to pretnjom krivičnim prijavama putem tabloida, navodi se u saopštenju Združenih inicijativa i… »
Vesti dana »

Baka ubice Čarlija Kirka tvrdi da je njen unuk nevin: Nema šanse da je bio toliko dobar strelac! "FBI, imate pogrešnog čoveka"!
Kurir pre 36 minutajoš 65 povezanih

Neporaženi za titulu: Nemačka i Turska u finalu posle ubedljivih pobeda, za bronzu Grčka i Finska
BBC News pre 27 minutajoš 37 povezanih

UN ubedljivom većinom usvojila deklaraciju o osnivanju palestinske države bez Hamasa
RTV pre 3 satajoš 22 povezane