Povezane vesti
Hugo Boss neće ispuniti ciljeve: Akcije pale
B92 05.11.2024
Nemačka modna kompanija Hugo Bos objavila je danas da neće ostvariti svoje finansijske ciljeve za 2025. koji predviđaju rast prihoda na pet milijardi evra i maržu operativne dobiti od najmanje 12 odsto. Akcije firme su nakon saopštenja pale za 5 odsto u… »
Zalando: Snažan rast u trećem kvartalu
SEEbiz 05.11.2024
BERLIN - Zalando je zabilježio snažan rast u oba vektora rasta Business-to-Consumer (B2C) i Business-to-Business (B2B) u trećem kvartalu, potaknut sve većom potražnjom potrošača usred snažnog početka jeseni/zime u cijeloj industriji sezona. Zalandov… »
Operativna dobit Hugo Bossa nadmašila očekivanja
SEEbiz 05.11.2024
NEW YORK - Operativna dobit Hugo Bossa u trećem tromjesečju neznatno je nadmašila tržišna očekivanja u utorak, budući da je izvijestio o povećanju grupne prodaje usklađene za valutu od 1% usred stalno slabe potražnje u Kini. Kvartalna zarada prije kamata… »
Vesti dana »
Ništa od Trampovih crvenih linija! Najvažniji sastanak u "situacionoj sobi" Bele kuće, završen bez odluke oko Irana! Teheran: "Ne garancije i reči, već dela"
Kurir pre 11 minutajoš 17 povezanih
Čačak dobio tehničku vodu, stabilizacija vodosnabdevanja u prigradskom i seoskom području za dan-dva
Morava info pre 25 minutajoš 16 povezanih
Ovo su najgore vesti za Novaka posle ispadanja sa Rolan Garosa, evo kako izgleda ATP lista i gde je Đoković
Telegraf pre 1 satjoš 21 povezana
Spremite se! Srbiji prete oluje: Ovaj dan doneće grmljavinske nepogode, prete grad i obilni pljuskovi
Telegraf pre 40 minutajoš 13 povezanih
Studenti u blokadi: Reklamno platno na Palati Albanija još jedan primer zanemarivanja prirode zarad drugih interesa
Insajder pre 25 minutajoš 11 povezanih


