Povezane vesti
Unikredit grupa: Petnaesto uzastopno tromesečje profitabilnog rasta
Radio sto plus 06.11.2024
“Jedinstveni panevropski model za ostvarivanje doslednog rasta u svim regionima, rezultiralo je neto profitom u trećem kvartalu ove godine od 2,5 milijardi evra, više od 8,2 odsto u odnosu na prethodnu godinu i jednaku iskazanu neto dobit”, navela je ta… »
Veliki izazovi za BMW u trećem tromesečju
Auto blog 06.11.2024
BMW se suočio s velikim izazovima u trećem tromesečju zbog manje prodaje, posebno u Kini, te brojnih opoziva. Prihodi od prodaje su pali za gotovo 16 posto na godišnjem nivou, na 32,4 milijarde evra, dok je dobit pala za 84 posto, na 476 miliona evra… »
Bmw: prijavio veliki pad profita: Očekuje se poboljšanje u narednom tromesečju
Blic 06.11.2024
Nemački proizvođač automobila Be-Em-Ve (BMW) u trećem kvartalu 2024. godine prijavio je pad operativnog profita za 61 odsto na 1,7 milijardi evra zbog slabe prodaje u Kini i problema sa sistemima kočenja u nekim vozilima, što je dovelo do odlaganja… »
Toyota: Operativna dobit u drugom kvartalu pala gotovo 20%
SEEbiz 06.11.2024
TOKYO - Japanski proizvođač automobila Toyota Motor u srijedu je izvijestio o prvom tromjesečnom padu operativne dobiti u otprilike dvije godine, dok nastoji upravljati tržišnim pomakom prema električnim vozilima. Ovo su Toyotini rezultati u usporedbi s… »
Vesti dana »
Geopolitička pobeda Evrope: Šta donosi novi sporazum o slobodnoj trgovini između EU i Indije?
Euronews pre 4 minutajoš 34 povezane
Proslava Svetog Save u Srbiji i odbijanje hora da peva pred predsednikom opštine zbog nepoželjnosti
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 28 povezanih
Manojlović: Studentski protest „Znanje je moć“ kao simbol borbe protiv urušavanja sistema
Serbian News Media pre 1 satjoš 24 povezane






