Povezane vesti
DRŽAVA POMAŽE PRILIKOM KUPOVINE PRVE NEKRETNINE! Divna vest za mlade bračne parove - Evo koje uslove je potrebno ispuniti
Kurir 07.11.2024
Ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski posetila je Vrnjačku Banju, gde je predstavila program subvencija koje država daje za kupovinu prve nekretnine za bračne parove sa decom. Populacione mere imaju jedan cilj, a to je… »
Dobra vest za mlade porodice: Država pomaže pri kupovini prve nekretnine!
Mondo 07.11.2024
Država podržava mlade bračne parove s decom kroz subvencije za kupovinu prve nekretnine. Ministarka Milica Đurđević Stamenkovski predstavila je program u Vrnjačkoj Banji, naglašavajući važnost pomoći porodicama za demografsku obnovu i izgradnju sigurnih… »
Vesti dana »
Afera Epstin: Bivši britanski ambasador Mandelson pušten posle ispitivanja u policiji
Beta pre 20 minutajoš 17 povezanih
Ruska Spoljna obaveštajna služba: Velika Britanija i Francuska razmatraju transfer nuklearnog oružja Ukrajini
Euronews pre 5 minutajoš 14 povezanih





