Povezane vesti
Milojičić (SNS): Istraga nemoguća za šest dana (VIDEO)
Danas 07.11.2024
Poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Radoslav Milojičić Kena ocenio je danas da je nemoguće za šest dana utvrditi činjenice o nesreći na Železničkoj stanici u Novom Sadu. Milojičić je na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije, upitan zašto skoro… »
„Nemoguće za šest dana utvrditi šta se desilo“: Kena ušao u raspravu sa novinarkom N1 o Novom Sadu
N1 Info 07.11.2024
Ni posle skoro nedelju dana niko nije uhapšen, ali ni odgovoran za tragediju na novosadskoj železničkoj stanici. A zašto? To smo pitali poslanika Srpske napredne stranke Radoslava Milojičića Kenu. Umesto odgovora, ušao je u raspravu sa našom novinarkom… »
VIDEO Kena ušao u raspravu sa novinarkom N1 o tragediji u Novom Sadu
Nova 07.11.2024
: Ni posle skoro nedelju dana niko nije uhapšen, ali ni odgovoran za tragediju na novosadskoj železničkoj stanici. A zašto? To je N1 upitao poslanika Srpske napredne stranke Radoslava Milojičića Kenu. Umesto odgovora, ušao je u raspravu sa novinarkom N1… »
Vesti dana »
Šta je Tramp u Evijanu rekao o Iranu, a šta je stav ostalih lidera o Ukrajini: Savković o temama sa samita G7
Euronews pre 2 satajoš 29 povezanih
Ministar prosvete: Poslednji dan završnog ispita protekao u najboljem redu, bez nepravilnosti
Serbian News Media pre 5 satijoš 62 povezane
Ziđin pod lupom američke carine: Dokazi ukazuju na šest indikatora prinudnog rada (VIDEO)
Insajder pre 1 satjoš 23 povezane
Američki zvaničnici obelodanili detalje okvirnog sporazuma s Iranom
Slobodna Evropa pre 28 minutajoš 35 povezanih
Nove izmene Mrdićevih zakona: Da li ih je Venecijanska komisija popravila
NIN pre 3 satajoš 49 povezanih



