Povezane vesti
Poljoprivreda već trpi gubitke usled klimatskih promena, potrebna edukacija i podrška proizvođačima
Danas 07.11.2024
Suše i visoke temperature, kao posledice klimatskih promena, već izazivaju gubitke u poljoprivredi, što će uticati na sigurnost u proizvodnji hrane i rast cena, a edukacija, promena svesti i podrška lokalnim proizvođačima neke su od mera koje su… »
Centar za unapređenje životne sredine: Posledice klimatskih promena već izazivaju gubitke u poljoprivredi
NIN 07.11.2024
Suše i visoke temperature, kao posledice klimatskih promena, već izazivaju gubitke u poljoprivredi što će uticati na sigurnost u proizvodnji hrane i rast cena, saopštio je Centar za unapređenje životne sredine i dodao da su edukacija, promena svesti i… »
Vesti dana »

Važno upozorenje za vozače: Ove četiri stvari obavezno izbacite iz automobila na vrućini: Može doći do eksplozije i požara
Blic pre 8 minutajoš 18 povezanih

Uživo Ukrajina pogodila fabriku helijuma; Oboreni dronovi; "Doći će do razmene teritorija"
B92 pre 1 satjoš 16 povezanih