Povezane vesti
Tamara diler-bos? Ćerka ubijenog Saše Kulišića prvoosumnjičena za trgovinu drogom
Večernje novosti 07.11.2024
TAMARA Kulišić iz Doboja, najstarija ćerka brutalno ubijenog Saše Kulišića, sprovedena je u Okružno javno tužilaštvo u Doboju, nakon što je uhapšena zbog sumnje da se bavila trgovinom droge. Foto Glas Srpske Ona je predata u nadležnost OJT Doboj, a nakon… »
Zna se kako je "pala" ćerka brutalno ubijenog Saše Kulišića: Ovo je policija pronašla u njegovoj kući
Telegraf 07.11.2024
Preporučujemo. Tamara Kulišić (22), najstarija kćerka brutalno ubijenog Saše Kulišića, i njeni saučesnici uhapšeni su nakon što su prilikom rutinske kontrole automobila pokušali da se otarase paketića s drogom, javlja ATV. Kulišićeva je uhapšena u utorak… »
Osumnjičena da je "rasturala" drogu: Ćerka ubijenog Saša Kulišića sprovedena u ojt Doboj nakon hapšenja
Blic 06.11.2024
Tamara Kulišić iz Doboja, najstarija ćerka brutalno ubijenog Saše Kulišića sprovedena je u Okružno tužilaštvo u Doboju. Tamara je uhapšena danas, zajedno sa N.R. i A.M. nakon što je u pretresu policija kod njih pronašla i oduzela više od 870 grama droge… »
Vesti dana »

Novaković (NPS): U Skupštini o legalizaciji, a ispred zgrade novi šatori – to je neverovatno
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Haos na 18.: Rođendanu vikinog sina zbog cece Folk divu opkolili sa svih strana - sto telefona je snima, atmosfera uzavrela, a evo šta peva slavljeniku (video)
Blic pre 2 satajoš 4 povezane

(Video) Sam i očajan! Pogledajte šta je Makron uradio posle podnošenja ostavke premijera Lekronija
Blic pre 5 satijoš 1 povezana