Povezane vesti
Lavrov o kontaktima Moskve i Trampovog tima: Bolje razgovarati nego se izolovati
Politika 07.11.2024
ASTANA – Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je danas da Moskva nikada nije odbijala kontakte sa Sjedinjenim Američkim Državama, kao i da je bolje razgovarati nego se međusobno izolovati. "Nikada nismo odbijali kontakte. Predsednik… »
"Uvek je bolje razgovarati nego se izolovati": Lavrov ne isključuje mogućnost razgovora sa Trampovom administracijom
Euronews 07.11.2024
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je danas da Moskva nikada nije odbijala kontakte sa Sjedinjenim Američkim Državama, kao i da je bolje razgovarati nego se međusobno izolovati. "Nikada nismo odbijali kontakte. Predsednik Putin… »
Javili se iz Moskve: Rusija je spremna
B92 07.11.2024
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je danas da Moskva nikada nije odbijala kontakte sa Sjedinjenim Američkim Državama, kao i da je bolje razgovarati nego se međusobno izolovati. "Nikada nismo odbijali kontakte. Predsednik Putin… »
Lavrov u astani: Kazahstan ulazi u briks!?
Pravda 07.11.2024
Rusija nikada nije odbijala kontakte – bolje je razgovarati nego se izolovati jedni od drugih, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov, govoreći o izgledima za kontakte sa timom novog američkog predsednika Donaldom Trampom. "Nikada… »
Vesti dana »

AFP: Sirene za uzbunu i zvuk eksplozija u Kijevu posle poziva Putin-Tramp
Danas pre 5 satijoš 6 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Štab za vanredne situacije Valjeva proglasio vanrednu situaciju usled potencijalne elementarne nepogode epidemije
Danas pre 8 satijoš 1 povezana

Prvo oglašavanje Trampa nakon razgovora sa Putinom: Spomenuo i Zelenskog: "Ovo je važno za dobrobit čovečanstva"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Dačić zatražio pomoć FBI! Poslao pismo direktoru zbog optužbi da je na studentskom protestu upotrebljen "zvučni top"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana