Povezane vesti
Izrael uhapsio dva francuska zvaničnika: Incident za vreme posete ministra spoljnih poslova Jerusalimu
Kurir 07.11.2024
Francuski ministar spoljnih poslova odbio je u četvrtak da poseti sveto mesto u Jerusalimu koje je pod franuskom upravom zbog prisustva izraelskih bezbednosnih snaga, koje su nakratko uhapsile dvojicu francuskih zvaničnika u najnovijem razdoru između… »
Izrael demantovao da je izazvao diplomatski incident sa Francuskom
Novi magazin 07.11.2024
Izraelske vlasti su večeras demantovale da su izazvale diplomatski incident tokom posete šefa francuske diplomatije Žana Noela Baroa (Jean Noel Barrot) mestu koje pripada Francuskoj u Jerusalimu, rekavši da su bezbednosna pitanja unapred dogovorena sa… »
Francuska će pozvati izraelskog ambasadora na razgovor zbog diplomatskog incidenta
Novi magazin 07.11.2024
Francuska će pozvati izraelskog ambasadora u Parizu "narednih dana" da protestuje protiv "neovlašćenog" ulaska "naoružane" izraelske policije na francusko nacionalno imanje u Jerusalimu, Eleona, gde se šef francuske diplomatije Žan Noel Baro (Jean… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi u Novom Sadu noćas blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže, policija reagovala (VIDEO, FOTO)
Danas pre 33 minutajoš 4 povezane

VIDEO Haos ispred Skupštine Novog Sada: Policija pendrecima udara studente koji su blokirali zgradu
Nova pre 3 satajoš 4 povezane

Dani žalosti u Severnoj Makedoniji nakon tragedije u Kočanima, građani odaju poštu
RTS pre 15 minutajoš 7 povezanih

Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji nije koristila nezakonita sredstva, pa ni 15. marta
Danas pre 8 satijoš 2 povezane