Povezane vesti
Zbog lažnog leka hospitalizovano 100 ljudi: Najmanje 10 umrlo
B92 08.11.2024
Najmanje 10 Amerikanaca je umrlo, a 100 je hospitalizovano nakon uzimanja apotekarskih imitacija leka za dijabetes Ozempik, koji se takođe često koristi za mršavljenje, saopštio je danas proizvođač tog leka Novo Nordisk. Ove imitacije, koje se prave… »
Uzbuna u SAD zbog imitacije Ozempika, sumnja se da su ga mnogi pili i u Srbiji: Najmanje 10 Amerikanaca umrlo
Telegraf 08.11.2024
Preporučujemo. Najmanje 10 Amerikanaca je umrlo, a 100 je hospitalizovano nakon uzimanja apotekarskih imitacija leka za dijabetes Ozempik, koji se takođe često koristi za mršavljenje, saopštio je danas proizvođač tog leka Novo Nordisk. Ove imitacije… »
Vesti dana »
Četiri sata ludila: Oluja, prekid, evakuacija i još jedna Mbapeova dominacija – Francuska pregazila Irak!
Hot sport pre 17 minutajoš 44 povezane
Pljuskovi, grmljavina i grad: RHMZ izdao upozorenje za veći deo Srbije
NIN pre 7 minutajoš 16 povezanih
BATROVCI PROHODNI ZA PUTNIKE, KAMIONI U KOLONI DUGOJ DVA KILOMETRA: Na granici se čeka desetak minuta
Ozon pre 1 satjoš 6 povezanih
Skupština Saveta Evrope danas o funkcionisanju demokratskih institucija u Srbiji
Beta pre 37 minutajoš 4 povezane



