Povezane vesti
Na utakmici Francuska – Izrael biće angažovano 4.000 policajaca i 1.600 redara
Politika 10.11.2024
PARIZ – Pariska policija je saopštila danas da će 4.000 policajaca i 1.600 redara na stadionu biti uključeno u bezbednosni sistem kada se bude održavala utakmica Lige nacija između Francuske i Izraela koja je zakazana za četvrtak, 14. novembar, javlja… »
Za meč Francuska – Izrael angažovano više od 4.000 policajaca
Sport klub 10.11.2024
Nije baš "16.000 policajaca grada Čikaga", ali je četvrtina te cifre angažovana da obezbedi susret visokog rizika. Ukupno više od 4.000 policajaca i žandarma biće angažovano u četvrtak za visoko rizičnu utakmicu Francuska-Izrael, na stadionu Stad Frans… »
Čak 4.000 policajaca i 1.600 članova obezbeđenja spremno za meč visokog rizika
Sportski žurnal 10.11.2024
Opsadno stanje pred meč u Parizu. Ukupno više od 4.000 policajaca i žandarma biće angažovano u četvrtak za visoko rizičnu utakmicu Francuska - Izrael, na stadionu „Francuska“ u okoloni Pariza, izjavio je policijski prefekt Pariza, Loran Nunjez… »
Vesti dana »
Srpski državljanin koji je pucao na policajca u Dortmundu predao se posle višesatne opsade
Sputnik pre 39 minutajoš 16 povezanih
Promenljivo oblačno, toplo i nestabilno vreme: Temperatura do 29 stepeni
Newsmax Balkans pre 55 minutajoš 13 povezanih
Hitna pomoć: Biciklista teško povređen u saobraćajnom udesu u Beogradu
Insajder pre 34 minutajoš 9 povezanih
"Vozači, obratite pažnju!" Najnovije stanje na putevima, AMSS izdao hitan apel
Blic pre 40 minutajoš 4 povezane
Ruski napadi širom Ukrajine: Dvoje dece među 22 žrtve, više od 100 povređenih
BBC News pre 1 satjoš 6 povezanih



