Povezane vesti
Đoković ispao iz top 5 na ATP listi
Nedeljnik 11.11.2024
Najtrofejniji teniser u istoriji Novak Đoković ispao je iz 5 najboljih na ATP listi, prvi put nakon 2 godine. Novak će se od ponedeljka nalaziti na 6. poziciji, što će biti njegov najniži rang još od mastersa u Parizu 2022. godine, tokom koje, zbog… »
Sineru uručen trofej za najboljeg tenisera godine
Radio sto plus 11.11.2024
Siner je ove godine osvojio prve grend slem titule – Australijan open i Otvoreno prvenstvo SAD, a pre mesec dana je i matematički obezbedio prvo mesto na ATP listi na kraju godine. “Nema boljeg mesta za proslavu ovog trofeja. Hvala za svu podršku”, rekao… »
Đoković pao na šesto mesto ATP rang liste, Međedović napredovao za 44 pozicije
Radio sto plus 11.11.2024
Đoković je odlučio da ne igra na završnom ATP turniru u Torinu, gde je trebalo da brani titulu, pa je izgubio 1.300 bodova, čime ga je prestigao američki teniser Tejlor Fric. Đoković je sada šesti teniser sveta sa 3.910 bodova. Prvi je i dalje… »
Vesti dana »

Uživo zapaljene prostorije SNS i zgrada skupštine u Valjevu Maskirani demonstranti bacali baklje i pirotehniku: Na Novom Beogradu topovski udar na policiju (foto,video)
Blic pre 45 minutajoš 27 povezanih

Demolirane prostorije naprednjaka i gradske uprave u Valjevu, incidenti na Novom Beogradu
BBC News pre 55 minutajoš 22 povezane

Zvezda se oprostila od Den Tane: "Bio je istaknuti sportski radnik i patriota"
Telegraf pre 59 minutajoš 42 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 6 satijoš 24 povezane