Povezane vesti
EPS: Revitalizacija RHE "Bajina Bašta" ulazi i završnicu, spušten rotor od 450 tona
Telegraf 11.11.2024
Ove godine biće revitalizovan prvi agregat, sledeće godine i drugi. Revitalizacija prvog agregata reverzibilne hidroelektrane (RHE) "Bajina Bašta" koja je jedna od najvažnijih investicija u "Elektroprivredi Srbije" ( EPS) ulazi u završnicu, saopštio je… »
EPS: Revitalizacija RHE "Bajina Bašta" ulazi i završnicu, spušten rotor od 450 tona
Euronews 11.11.2024
Revitalizacija prvog agregata reverzibilne hidroelektrane (RHE) "Bajina Bašta" koja je jedna od najvažnijih investicija u "Elektroprivredi Srbije" (EPS) ulazi u završnicu, saopštio je EPS i naveo da je rotor težak 450 tona uspešno spušten u stator… »
EPS: Revitalizacija RHE "Bajina Bašta" ulazi i završnicu, spušten rotor od 450 tona
RTV 11.11.2024
BAJINA BAŠTA - Revitalizacija prvog agregata reverzibilne hidroelektrane (RHE) "Bajina Bašta" koja je jedna od najvažnijih investicija u "Elektroprivredi Srbije" (EPS) ulazi u završnicu, saopštio je EPS i naveo da je rotor težak 450 tona uspešno spušten… »
Vesti dana »
Borba sa velikim požarima u Srbiji: Kritično u Deliblatskoj peščari, stabilizacija na drugim lokacijama
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 32 povezane
Dačić: Srbija aktivirala Mehanizam civilne zaštite EU, neophodan i ruski Iljušin
Beta pre 24 minutajoš 42 povezane
Srbija pod snažnim toplotnim talasom, temperature dostižu 42 stepena
Naslovi.ai pre 1 satjoš 58 povezanih
NUNS: „Otvoreno pismo ministra Bratine nedopustivo mešanje u pitanje vlasništva medija“
Mašina pre 2 satajoš 17 povezanih
Požar na gradskoj deponiji u Kragujevcu pod kontrolom – nadležni apeluju na građane da zatvore prozore
Infozija pre 29 minutajoš 13 povezanih



