Povezane vesti
NALED: Vlada da napravi program za suzbijanje sive ekonomije od 2026. do 2030.
Forbes 13.11.2024
Vlada Srbije trebalo bi naredne godine da napravi novi korak u borbi protiv neformalnog poslovanja i pristupi radu na Programu za suzbijanje sive ekonomije za period od 2026. do 2030, najavljeno je na konstitutivnoj sednici Saveza za fer konkurenciju… »
Program protiv sive ekonomije i lakša prekogranična trgovina – prioriteti privrednika
Biznis.rs 13.11.2024
Održana sednica Saveza za fer konkurenciju NALED-a. U Beogradu je održana konstitutivna sednica Saveza za fer konkurenciju Nacionalne alijanse za lokalni ekonomski razvoj (NALED), na kojoj su prezentovani značajni rezultati u borbi protiv sive ekonomije… »
Najavljene ključne mere za suzbijanje sive ekonomije u narednih godinu dana
RTV 13.11.2024
BEOGRAD - U Beogradu je održana konstitutivna sednica Saveza za fer konkurenciju NALEDA na kojoj su predstavljeni rezultati i najavljene ključne mere za suzbijanje sive ekonomije u Srbiji u narednih godinu dana. Borba protiv sive ekonomije već jednu… »
Vesti dana »
Lozničani protestovali jer danima nemaju struju i vodu, gradonačelnica poručila da će problem biti rešen za 72 sata
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 18 povezanih
Uhapšeni vlasnici bara u Švajcarskoj u kojem je 40 ljudi poginulo u požaru
Južne vesti pre 2 satajoš 29 povezanih
Tramp podelio video na svojoj platformi: Tvrdi da demonstranti kontrolišu drugi po veličini iranski grad Mašhad?
Večernje novosti pre 2 satajoš 26 povezanih
Još jedan ledeni dan u Srbiji - vanredna situacija u osam opština, najteže u Loznici
RTV pre 3 minutajoš 48 povezanih




