Povezane vesti
Kampanja „Pažljivo sa životima“ održana u Kragujevcu radi podizanja svesti o saobraćajnoj bezbednosti
Glas Šumadije 13.11.2024
Grad Kragujevac, u saradnji sa Savetom za bezbednost saobraćaja, organizovao je kampanju „Pažljivo sa životima“. Cilj kampanje je povećanje svesti građana o bezbednom ponašanju u saobraćaju, s posebnim akcentom na najugroženije učesnike. Stefan… »
„Pažljivo sa životima ˮ ̶ edukacija o bezbednom učešću u saobraćaju
RTK 13.11.2024
Preventivno-promotivne aktivnosti u okviru kampanje pod sloganom „Pažljivo sa životimaˮ organizovane su na više lokacija u gradu sa ciljem smanjenja broja i posledica saobraćajnih nezgoda. Aktivnosti sprovodi Grad Kragujevac, a namenjene su starijoj… »
Kampanja „Pažljivo sa životima“ organizovana i u Kragujevcu
iKragujevac 13.11.2024
Uokviru preventivno-promotivne aktivnosti koje Grad Kragujevac sprovodi sa Savetom za bezbednost saobraćaja organizovana je kampanja pod sloganom „Pažljivo sa životima“. Cilj kampanje je podizanje svesti o bezbednosti različitih starosnih kategorija i… »
Vesti dana »

U Crnoj Gori bukti na sve strane: Povređeni vatrogasci i spaljene kuće kod Podgorice
Vreme pre 22 minutajoš 17 povezanih

Danas još toplije: Crveni meteo-alarm na jugu i jugoistoku Srbije
Vreme pre 57 minutajoš 14 povezanih

uživo RAT U UKRAJINI Zelenski: Rusija sprema novu ofanzivu, EU poručuje – Ukrajina sama odlučuje o svojoj budućnosti
Euronews pre 33 minutajoš 14 povezanih

Siner kopirao Đokovića i uspeo da se izvuče: Potpuno ludilo, prekid i potez koji je spasao Italijana
Mondo pre 57 minutajoš 15 povezanih