Povezane vesti
Stejt department: crnogorske vlasti da istraže napad na novinarku Raičković
Politika 13.11.2024
PODGORICA – Američki Stejt department pozvao je danas crnogorske vlasti da istraže napad na novinarku dnevnog lista Pobjeda Anu Raičković. "Američka vlada osuđuje pretnje, maltretiranje i nasilje čija su meta novinari i medijski radnici. Nijedan… »
SAD traže istragu o napadu na crnogorsku novinarku
Glas Amerike 13.11.2024
Vašington — Američki Stejt department pozvao je u srijedu crnogorske vlasti da istraže napad na novinarku dnevnog lista Pobjeda Anu Raičković. "Američka vlada osuđuje prijetnje, maltretiranje i nasilje čija su meta novinari i medijski radnici. Ni jedan… »
Stejt department: Crnogorske vlasti da istraže napad na novinarku Raičković
Telegraf 13.11.2024
Preporučujemo. Američki Stejt department pozvao je danas crnogorske vlasti da istraže napad na novinarku dnevnog lista PobjedaAnu Raičković. "Američka vlada osuđuje pretnje, maltretiranje i nasilje čija su meta novinari i medijski radnici. Nijedan… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za četvrtak, 11. septembar 2025: Danas u Srbiji oblačno, nestabilno i sa kišom
Beta pre 2 satajoš 30 povezanih

„Ljudski životi su dragoceni i ne mogu se vratiti“: Crnogorski premijer izrazio žaljenje zbog ubistva američkog aktiviste
Danas pre 5 minutajoš 109 povezanih

Milojević: Mi Srbi sa Kosova smo isterani iz gradova i sa svojom poštom smo radili 25 godina, danas nam to oduzimaju
Euronews pre 35 minutajoš 13 povezanih