Povezane vesti
Poznati fudbaler ostavio venac u Novom Sadu, pa doživeo tešku saobraćajnu nesreću, lekari mu se bore za život
Telegraf 14.11.2024
Preporučujemo. Užasne vesti nam dolaze iz Švajcarske. Pomoćni trener u štabu FK Lugano Aleksandar Gernt (38) teško je povređen u Tićinu nakon saobraćajne nesreće koja se dogodila u ulici Monte Ćeneri, saopštio je klub. - Aleksandar je zadobio teške… »
Aleksandru se lekari bore za život! Ostavio venac za nastradale u Novom Sadu, pa doživeo tešku saobraćajnu nesreću
Večernje novosti 14.11.2024
U Švajcarskoj se dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je povređen pomoćni trener FK Lugano Aleksandar Gernt. Nesreća se desila u ulici Monte Ćeneri u Tićinu, a klub je saopštio da je situacija pod kontrolom i da je Gernt zadobio teške povrede… »
Ostavio venac za nastradale u Novom Sadu, pa doživeo saobraćajku: Aleksandru se lekari bore za život
Mondo 14.11.2024
Trener Lugana Aleksandar Gernt doživeo je tešku saobraćajnu nesreću. Užasne vesti stižu iz Švajcarske, jedan od trenera iz stručnog štaba Lugana Aleksandar Gernt doživeo je tešku saobraćajnu nesreću. Lekari mu se bore za život! Hitno se oglasio i klub… »
Vesti dana »
Fico hvali Trampa i napada EU; "Kaja Kalas da podnese ostavku - treba nam novo rukovodstvo"
B92 pre 1 satjoš 37 povezanih
Da li će i beogradski fakulteti slediti stope kolega iz Novog Sada i šta se planira za 27. januar?
N1 Info pre 2 satajoš 60 povezanih
Terzić: Najbolja evropska utakmica u poslednjih nekoliko godina, ostvarili smo cilj
RTS pre 12 minutajoš 76 povezanih





