Povezane vesti
Borović (NS): Državi zakon omogućava da uskrati podatke od javnog značaja
Danas 14.11.2024
Potpredsednik Narodne stranke Borislav Borović izjavio je danas da se država u praksi često zaklanja iza Zakona o slobodnom pristupu informacijama od javnog značaja i izigrava i simulira primenu tog zakona, pretvarajući suštinu zakona u njegovu… »
Borović: Država protivzakonito uskraćuje podatke o rekonstrukciji Železničke stanice u Novom Sadu
Novi magazin 14.11.2024
Potpredsednik Narodne stranke Borislav Borović ocenio je danas da država simulirajući primenu Zakona o slobodnom pristupu informacijama od javnog značaja uskraćuje podatke o rekonstrukciji Železničke stanice u Novom Sadu. Posle tragedije u Novom Sadu u… »
Vesti dana »
Univerzitet u Beogradu: Tabloidi i vlast smrt studentkinje pretvorili u hajku na akademsku zajednicu
Nova pre 2 satajoš 2 povezane
(Video) Policija ispred vozila Branka Babića nakon strašnog udesa Snimak sa auto-puta posle jezive saobraćajke "kralja obrva"
Blic pre 37 minutajoš 1 povezana





