Povezane vesti
Ustavni sud BiH objavio odluku o apelaciji Solaka i Novalića
Al Jazeera 14.11.2024
Ustavni sud smatra da ništa ne može dovesti do zaključka da je zbog pisanja medija o ovom postupku donesena osuđujuća odluka, odnosno da je to imalo utjecaja na sud pri odlučivanju. Ustavni sud Bosne i Hercegovine usvojio je apelaciju Fikreta Hodžića i… »
Ustavni sud BiH: Osuđenim za nabavku kineskih respiratora tokom suđenja povrijeđena prava, ali kazna ostaje
Slobodna Evropa 14.11.2024
Ustavni sud Bosne i Hercegovine usvojio je 14. novembra djelomično apelacije koje su uložili bivši premijer Federacije BiH i još dvojica osuđenih za nabavku stotinu respiratora iz Kine i utvrdio da im je povrijeđeno pravo na pravično suđenje. Tadašnji… »
Vesti dana »
Radoje Čupić je poslednje godine života proveo na selu: Ovako je glumac govorio o penzionerskim danima, grad je napustio, ali je do kraja radio
Kurir pre 32 minutajoš 13 povezanih
Od danas dostupna usluga eZakazivanje termina za upis i testiranje deteta u prvi razred osnovne škole
Šabačke novosti pre 42 minutajoš 10 povezanih





