Povezane vesti
Kreni-Promeni: Generalštab koji je stradao u NATO bombardovanju, potencijalno u rukama američkih investitora
Danas 16.11.2024
Pokret Kreni-Promeni ukazuje da je odluka Vlade Republike Srbije o ukidanju statusa kulturnog dobra zgradama Generalštaba i Ministarstva odbrane u Beogradu zakonski problematična. Prema njihovim rečima, te zgrade nisu samo izuzetna arhitektonska dela… »
Kreni-Promeni: Vlada da objasni odluku o ukidanju statusa kulturnog dobra zgradi Generalštaba
Beta 16.11.2024
Pokret Kreni-Promeni ukazao je da je odluka Vlade Srbije o ukidanju statusa kulturnog dobra zgradama Generalštaba i Ministarstva odbrane u Beogradu - zakonski problematična i zatražio detaljno obrazloženje kako bi se videlo da li je i u ovom slučaju reč… »
Kreni-Promeni: Protivzakonito ukidanje Generalštaba kao kulturnog dobra
N1 Info 16.11.2024
Pokret Kreni-Promeni ukazuje da je odluka Vlade Republike Srbije o ukidanju statusa kulturnog dobra zgradama Generalštaba i Ministarstva odbrane u Beogradu zakonski problematična. „Te zgrade nisu samo izuzetna arhitektonska dela modernizma, već su i… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Borba s požarima u Srbiji, vatra tokom noći prošla pored Šušare u Deliblatskoj peščari (VIDEO/FOTO)
Insajder pre 18 minutajoš 28 povezanih
Danas temperature do 42 stepena – RHMZ upozorava i na ekstreman rizik od požara
Stav.life pre 1 satjoš 45 povezanih
NUNS: Pismo ministra Bratine vlasniku Alpac Capitala je nedopustiv politički pritisak na N1 i Novu
Beta pre 3 minutajoš 10 povezanih
Ruski avion za gašenje požara u Srbiji prvi dan izveo 5 letova i 10 puta izbacio vodu
RTV pre 2 satajoš 11 povezanih




