Povezane vesti
NEKI POSLODAVCI NE ISPLAĆUJU UVEĆANU DNEVNICU ZA PRAZNIKE: Nude slobodan dan, stručnjaci objasnili da li je to po zakonu
Kurir 16.11.2024
Pojedini poslodavci u Srbiji svojim zaposlenima koji rade tokom verskih i državnih praznika ne isplaćuju uvećane dnevnice već im daju "zamenske" slobodne dane. Advokat za radno pravo Ozren Slović i doktor ekonomskih nauka iz Sindikata Radnika Srbije… »
Poslodavci ne isplaćuju uvećanu dnevnicu za praznike: Nude slobodan dan, otkrivamo da li je to po zakonu
Mondo 16.11.2024
Stručnjaci nam objašnjavaju da li je po zakonu dati zamenski slobodan dan umesto uvećane dnevnice za praznik. Pojedini poslodavci u Srbiji svojim zaposlenima koji rade tokom verskih i državnih praznika ne isplaćuju uvećane dnevnice već im daju "zamenske"… »
Vesti dana »

"Gurali su, udarali i napadali policajce": Dačić o incidentu na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu: "Policija je došla na poziv dekana"
Blic pre 1 minutjoš 29 povezanih

Nis: je dobio šestu licencu po redu od Amerikanaca: Šta to tačno znači?
Blic pre 1 satjoš 37 povezanih

"Orlovi" spremni, Pešić oprezan - Estonac piše istoriju protiv Srbije
B92 pre 6 minutajoš 34 povezane