Povezane vesti
Najgora epidemija poslednjih godina: Već ima 400 mrtvih, a zaraza se širi! Skoro 80.000 ljudi u bolnicama širom Bangladeša
Blic 17.11.2024
Bangladeš se bori sa najgorom epidemijom denga groznice u poslednjih nekoliko godina, sa više od 400 smrtnih slučajeva među zaraženima, a visoke temperature vazduha i produžena sezona monsuna pogoduju širenju infekcije zbog čega zdravstveni sistem jedva… »
Bangladeš: najgora epidemija denga groznice poslednjih godina, odnela 400 života
Politika 17.11.2024
DAKA – Bangladeš se bori sa najgorom epidemijom denga groznice u poslednjih nekoliko godina, sa više od 400 smrtnih slučajeva među zaraženima. Visoke temperature vazduha i produžena sezona monsuna pogoduju širenju infekcije zbog čega zdravstveni sistem… »
Vesti dana »

Advokatica: Student Bogdan sinoć od batina izgubio svest, ničim izazvani muškarci izleteli iz parka i napali ga
N1 Info pre 3 satajoš 4 povezane

Picula: Sankcije NIS-u odražavaju zaoštravanje prema onome što radi režim u Srbiji
Beta pre 5 satijoš 18 povezanih

Izraelska mornarica presrela Globalnu Sumud flotilu sa humanitarnom pomoći za Gazu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 49 povezanih

Obilne padavine i sneg u Srbiji: RHMZ izdao crvene i narandžaste meteolarme, problemi u saobraćaju u Šumadiji
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 74 povezane

Nis priprema zahtev za još jedno odlaganje primene američkih sankcija
Kurir pre 1 satjoš 36 povezanih