Povezane vesti
Izvori za Telegram: Eppo hteo da uhapsi Beroša sledeće nedelje, uskok ih preduhitrio
Telegraf 17.11.2024
homepage_news. Istražitelji Kancelarije evropskog javnog tužilaštva (EPPO) planirali su hapšenje osumnjičenih u Hrvatskoj, uključujući ministra zdravstva Vilija Beroša, za iduću sedmicu, piše danas hrvatski portal Telegram, pozivajući se na više… »
Plenković: Nikome nije dat mandat da radi protivzakonito, biće posledica
NIN 17.11.2024
Premijer Hrvatske Andrej Plenković rekao jeda nikome nije dato poverenje, mandat ili ministarsko mesto da radi protivzakonito, a oni koji to rade moraju da snose odgovornost i posledice. On je to izjavio povodom akcije USKOK-a i EPPO-a u kojoj je… »
Plenković o sukobu nadležnosti hrvatskih i evropskih tužilaca u slučaju Beroš
Danas 16.11.2024
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je večeras da će uskoro biti rešeno pitanje nadležnosti hrvatskih i evropskih tužilaca u slučaju bivšeg ministra zdravstva Vilija Beroša i ostalih osumnjičenih za korupciju pri nabavci preplaćenih medicinskih… »
Vesti dana »
Novi sukob košarkaša sa navijačima: Kamera snimila obračun Amerikanaca sa ljudima ispred tunela!
Hot sport pre 8 minutajoš 46 povezanih
Elek: Srpska lista osvojila svih 10 mandata u skupštini u Prištini predviđenih za Srbe
Euronews pre 13 minutajoš 63 povezane
Studenti u blokadi prikupljali potpise za vanredne izbore, podržao ih deo opozicije
RTV pre 1 satjoš 56 povezanih





